Tulkošana   Translation    Переводы   Interpretation   Tulki    
    Par mums Pakalpojumi Valodas On-line pasūtījumi Vakances Kontakti

Pakalpojumi:

 


Juridisko tekstu tulko
šana

   16 gadu laikā mēs esam ieguvuši reputāciju kā ļoti kvalificēti juridisko tekstu tulkošanas speciālisti. Vairākas juridiskas kompānijas Latvijā un Eiropā ir mūsu pastāvīgie klienti. Šīs lieliskās sadarbības pamatā ir izpratne par to, ka juridiskais darbs ir saistīts ar ļoti īsiem termiņiem un laiks tajā ir ārkārtīgi svarīgs. Mēs elastīgi pielāgojamies tulkojumu nodošanas termiņiem, vienlaicīgi nodrošinot augstu kvalitāti par pieņemamu cenu.
    Starptautiskās tiesības, prasības un atbildes, līgumi, statūti, lūgumi, nolīgumi, tiesas spriedumi un lēmumi, liecinieku sniegtas liecības, noteikumi, strīdu atrisināšana, intelektuālais un komerciālais īpašums, ekspertu vērtējums, sarakste utt.
 

Finanšu un biznesa tekstu tulkošana

    Mēs nodrošinām ar vissarežģītāko finanšu dokumentu precīziem tulkojumiem. Kvalificēti tulkotāji ar ilggadīgu pieredzi finanšu jomā lieliski pārzina visas jaunākās izmaiņas šajā strauji mainīgajā nozarē.
   Uzņēmumu ziņojumi, bilances, budžets, fondi un investīcijas, banku nozare, saimnieciskie ziņojumi, atskaites, finanšu pārskati, investīciju novērtējumi, aizdevuma līgumi un kredītlīgumi, nolīgumi, apdrošināšanas dokumenti, biržu ziņojumi, kompāniju brošūras, uzņēmējdarbības un samaksas noteikumi utt.
  

Tehnisko tekstu tulkošana

   Kvalificētu un pieredzējušu profesionāļu specializācija nodrošina maksimālu precizitāti visās ražošanas, zinātnes un tehnoloģijas jomās.
  Zinātniskie pētījumi, zinātniskie raksti, patenti, specifikācijas, tenderi, brošūras, datorprogrammas un rokasgrāmatas, pārskati, ekspluatācijas un uzturēšanas rokasgrāmatas, celtniecības atskaites, būvniecības plāni utt.

   
Mutiskā tulkošana  
Rakstiskā tulkošana
Tulkošanas jomas
Vārdnīcas
Cenas
 

Anekdote

Ofisā.
- Ko jūs dariet?
- Neko, direktor!
- Kad pabeigsiet, ienāciet, lūdzu, pie manis! 

 

 

 
 
 
 

© 2008 - 2022, SIA INLEX AGENCY, visas tiesības aizsargātas.